اخبار توتوچی

دست رد هافبک چلسی به پیشنهاد اینتر و کونته

دست رد هافبک چلسی به پیشنهاد اینتر و کونته
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

وب سایت گل مدعی شد که با وجود علاقه فراوان اینتر به جذب انگولو کانته اما خود این هافبک فرانسوی ترجیح می‌دهد که در چلسی باقی بماند.

به نظر می‌رسد که با توجه به خرید های زیاد چلسی در نقل و انتقالات تابستانی، این تیم به فروش برخی از بازیکنان خود نیز احتیاج خواهد داشت تا بتواند از مشکلات مالی احتمالی جلوگیری کند.

 

انگولو کانته یکی از بازیکنانی است که بحث جدایی او از چلسی روز به روز جدی تر از قبل می شود. اینتر و سرمربی اش یعنی آنتونیو کونته مهم ترین مشتری هافبک فرانسوی آبی‌های لندن محسوب می شوند اما با این حال هنوز فرانک لمپارد درباره کانته اعلام بی‌نیازی نکرده است.

اینتر در حال حاضر به دلیل برخی مشکلات اقتصادی قادر نیست که انگولو کانته را در اختیار بگیرد اما این تیم به فروش برخی از بازیکنان خود فکر می‌کند؛ موضوعی که می‌تواند به آمدن هافبک فرانسوی به جوزپه مه آتزا کمک کند.

 

حالا و در همین رابطه وبسایت گل مدعی شده که با وجود علاقه زیاد اینتر به جذب انگولو کانته اما خود این ستاره فرانسوی ترجیح می دهد که در استمفوردبریج بماند و به کارش در چلسی ادامه دهد. با این وجود باید منتظر ماند و دید که طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این زمینه رخ خواهد داد.