اخبار توتوچی

ارزش قرارداد 5ساله مسی با سیتی: 700میلیون یورو

ارزش قرارداد 5ساله مسی با سیتی: 700میلیون یورو
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

نشریه بریتانیایی دیلی رکورد مدعی شد لیونل مسی با باشگاه منچسترسیتی بر سر مفاد مالی قرارداد احتمالی به توافق رسیده و مبلغ این قرارداد پنج ساله، 700 میلیون یورو خواهد بود.

نشریه بریتانیایی دیلی رکورد مدعی شد لیونل مسی با باشگاه منچسترسیتی بر سر مفاد مالی قرارداد احتمالی دو طرفه به توافق رسیده و اگر در نهایت مسی موفق شد در دعوای حقوقی فعلی با بارسا پیروز شده و برای پیوستن به سیتی چراغ سبز دریافت کند، با تیم انگلیسی قراردادی پنج ساله امضا خواهد کرد که به موجب آن رویهم رفته 700 میلیون یورو عایدی مالی خواهد داشت.

علاوه بر این گفته می شود بخشی از سهام سیتی فوتبال گروپ، مالک باشگاه منچسترسیتی، به لیونل مسی پیشنهاد شده و انتظار می رود او سه سال بعد از حضور در سیتی به آمریکا رفته و دو سال را هم با پیراهن تیم خواهرخوانده سیتی، نیویورک اف‌سی بازی کند. تیمی آمریکایی که مالکیتش در اختیار سیتی فوتبال گروپ است.

دیلی رکورد مدعی است بخشی از سهام مدیریتی سیتی فوتبال گروپ به مسی پیشنهاد داده شده تا خیال مالکین اهل ابوظبی این گروه از راضی کردن او راحت باشد. اما رکورد می گوید با توجه به پیچیدگی‌هایی که اخیراً در محاسبات درصد سهام مدیریتی سیتی فوتبال گروپ بوجود آمده ممکن است مسی با این بخش از پیشنهاد موافقت نکرده و خواهان آن شود که معادل این مبلغ هم به صورت نقد به او پرداخت شود. در هر صورت کل مبالغ پرداختی به مسی در این دوره پنج ساله به حدود 700 میلیون یورو بالغ خواهد شد.