اخبار توتوچی

اقدام شبکه اجتماعی بارسلونا علیه لیونل مسی

اقدام شبکه اجتماعی بارسلونا علیه لیونل مسی
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

بررسی حساب اینستاگرام باشگاه بارسلونا نشان می دهد از روز 15 آگوست (25 مرداد) در این صفحه دیگر هیچ اشاره‌ای به لیونل مسی وجود ندارد.

بررسی حساب اینستاگرامی باشگاه بارسلونا در دو سه هفته اخیر، نکته مهمی را برجسته می کند که نشانگر میزان عصبانیت کاتالان‌ها از اقدام لیونل مسی مبنی بر درخواست جدایی از باشگاه است.

 

01524111.png

 

حساب اینستاگرام رسمی باشگاه بارسلونا که معمولاً اصلی‌ترین محتوای تولیدی اش به لئو مسی برمی گشت و او را به عنوان محور همه فعالیت‌های خود قرار داده بود از بعد از شکست تاریخی 8-2 مقابل بایرن مونیخ تا امروز دیگر نه پستی درباره مسی کار کرده و نه در استوری های اینستاگرامی اش نشانی از ابرستاره آرژانتینی به چشم می خورد.

آخرین پست باشگاه بارسلونا که عکسی از مسی در آن دیده می‌شود پستی است درباره شکست 8-2 مقابل بایرن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان. در این پست باشگاه بارسلونا تصویری از مسی و توماس مولر در حال نبرد در میدان آمده و در زیر این عکس نتیجه بازی یعنی 8-2 به تصویر کشیده شده.

تاریخ انتشار این پست اینستاگرامی روز 15 آگوست یعنی 25 مردادماه است. در 18 روزی که از این تاریخ گذشته برای اولین بار در تاریخچه صفحه اینستاگرامی بارسا هیچ پست یا استوری‌ای منتشر نشده که مسی در آن حضور داشته باشد.

 

حساب اینستاگرامی بارسلونا از آن زمان تا امروز 41 پست اینستاگرامی و تعداد زیادی استوری منتشر کرده که در هیچکدام از آنها نه تصویری از مسی دیده می‌شود و نه در هیچ متنی به او ارجاع داده شده است.