اخبار توتوچی

بارسا در آستانه یک شکست نقل و انتقالاتی بزرگ

بارسا در آستانه یک شکست نقل و انتقالاتی بزرگ
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۹

به نظر می رسد که باشگاه بارسلونا در آستانه یک شکست نقل و انتقالاتی بزرگ دیگر قرار گرفته است.

بعد از اخراج کیکه ستین از بارسلونا و روی کار آمدن رونالد کومان، شایعات زیادی درباره لیست خروجی های این سرمربی هلندی به گوش رسید. از طرفی به نظر می رسد که لوئیس سوارز یکی از بازیکنانی است که کومان نیازی به حفظ او نمی بیند و گفته می‌شود که این ستاره اروگوئه ای جدا شده قطعی بارسا در نقل و انتقالات خواهد بود.

 

همچنین ستاره آرژانتینی خط حمله اینتر یعنی لائوتارو مارتینز از مدت ها قبل هدف اول نقل و انتقالاتی بارسلونا برای تقویت خط حمله بوده است. در این چند ماه بارها درباره انتقال لائوتارو به نوکمپ صحبت شد اما هیچ چیزی قطعی نشد؛ موضوعی که باعث شده بلوگرانا به گزینه‌های دیگر نیز برای تقویت خط حمله خود فکر کند.

حالا اما کوریره دلو اسپورت ادعای جالبی را مطرح کرده و می گوید که ستاره آرژانتینی نرآتزوری در آستانه تمدید قرارداد با این تیم قرار گرفته است. بر اساس ادعای این منبع لائوتارو مقطع کنونی را زمان مناسبی برای جدایی از اینتر تلقی نمی کند و قصد دارد در جوزپه مه آتزا باقی بماند؛ اتفاقی که می تواند بعد از مدت ها گمانه زنی درباره حضور ستاره آرژانتینی در بارسا، به شکست بزرگ نقل و انتقالاتی برای این باشگاه تبدیل شود.