اخبار توتوچی

پاتک بارسا به سیتی: گابریل ژسوس در نوکمپ؟

پاتک بارسا به سیتی: گابریل ژسوس در نوکمپ؟
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۹

گزارشها حاکی از آن است که بارسا برای پر کردن جای خالی لوئیس سوارز، گابریل ژسوس مهاجم برزیلی منچسترسیتی را هدف گرفته است.

برخی رسانه‌های ورزشی در اروپا مدعی هستند بارسلونا برای پر کردن جای خالی لوئیس سوارز تصمیم دارد گابریل ژسوس مهاجم برزیلی منچسترسیتی را به نوکمپ منتقل کند اما سیتی از سوی دیگر تمایلی برای از دست دادن او ندارد.

با اینکه ژسوس در سیتی پشت سر سرخیو آگوئرو گزینه دوم این تیم در خط حمله به حساب می آید ولی با اینحال مدیران سیتی به هیچ وجه خواهان از دست دادنش نیستند. حتی اگر قرار باشد در صورت توافق دو باشگاه برای مذاکره درباره انتقال لیونل مسی، نام ژسوس از طرف بارسلونا مطرح شود گواردیولا و مدیریت سیتی دوست ندارد او را دست کم امسال از دست بدهد.

برخی رسانه‌های انگلیسی گفته بودند که علاوه بر ژسوس ممکن است ریاض محرز و برناردو سیلوا هم از طرف بارسا در ازای واگذاری مسی درخواست شوند ولی امروز تایمز لندن اعلام کرد که این شایعات صحت ندارد.

 

اما در گزارشهایی دیگر که اخیراً مطرح شده آمده که سیتی معتقد است با پرداخت 100 میلیون یورو وجه نقد و واگذاری بازیکنانی مثل اریک گارسیا و آنجلینیو به بارسلونا می تواند کاتالانها را به واگذاری لئو مسی متقاعد کند بدون اینکه نیازی به از دست دادن بازیکنان مطرح خود مثل ژسوس، محرز و سیلوا داشته باشد.