اخبار توتوچی

نگرانی دوست‌داران مسی: نکند مصدومیتش جدی باشد

نگرانی دوست‌داران مسی: نکند مصدومیتش جدی باشد
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

برخورد لیونل مسی با کولیبالی مدافع ناپولی‌، با وجود صحبتهای ستین مبنی بر جدی نبودن آسیب وارده به لئو، هواداران ستاره آرژانتینی را به شدت نگران کرده.

 بارسلونا دیشب در خانه خود نوکمپ با درخشش کاپیتانش لیونل مسی موفق شد ناپولی را از پیش رو برداشته و راهی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ شود. اما مسی که در نیمه اول یکی از گلهای تیمش را به زیبایی وارد دروازه ناپولی کرد در این نیمه برخوردی با کالیدو کولیبالی مدافع ناپولی داشت و در این برخورد ضربه محکمی به قوزک پای راست او وارد شد.

این برخورد با کولیبالی و ضربه سختی که به پای لئو وارد شد مهمترین دلیل نگرانی هواداران بارسا و لئو مسی در پایان این بازی بود. عمده نگرانی ها حول این دور می زد که نکند ابرستاره آرژانتینی به خاطر این ضربه دیدار روز جمعه تیمش مقابل بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی را که برای این تیم حیاتی است از دست بدهد.

با اینکه کیکه ستین در پایان بازی ضمن اذعان به اینکه ضربه وارد شده به لئو مسی طوری است که او نیاز به مداوا دارد ولی با اینحال به بازی روز جمعه خواهد رسید ولی هواداران مسی همچنان نگران او هستند.

ستین در پایان بازی به خبرنگارانی که درباره وضعیت سلامت مسی می پرسیدند گفت: " لئو ضربه سختی خورد ولی حالش خوب است. او به مداوا نیاز دارد ولی بعید می دانم مشکل خاصی باشد".