اخبار توتوچی

2 مورد جالب فهرست بارسلونا برابر ناپولی

2 مورد جالب فهرست بارسلونا برابر ناپولی
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

روز گذشته کیکه ستین سرمربی بارسا 22 بازیکن را برای بازی مقابل ناپولی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اعلام کرد.

  بارسا امشب در نوکمپ و از ساعت 23.30 دیدار بسیار حساسی را برابر ناپولی پیش رو دارد. زمستان گذشته بازی دو تیم در سن پائولو 1-1 مساوی شد و باید دید در نهایت کدام تیم راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان خواهد شد. 

بارسا که لالیگا را به رئال باخت، حالا تنها در لیگ قهرمانان شانس قهرمانی دارد.

کیکه ستین سرمربی بارسا برای این بازی سرخیو بوسکتس و آرتورو ویدال را به دلیل محرومیت و عثمان دمبله و ساموئل اومتیتی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در واقع در فهرست 22 نفره او تنها نام 13 بازیکن از تیم اول دیده می شود و او محبور شده نام 9 بازیکن تیم های دوم و پایه بارسا را در فهرست بازی امشب قرار دهد که یکی از آنها اینیاکی پنیا دروازه بان سوم است.

پنیا، ریکی پویج، رونالد آرائوخو، آنسو فاتی، کونراد، مینگزا، مونچو، ریس و خاندرو بازیکنان جوانی هستند که شاید امشب به آنها فرصت بازی برسد.

در این بین کونراد تبدیل به اولین فوتبالیست آمریکایی شد که توانسته به فهرست تیم اول بارسلونا راه پیدا کند. او که اخیرا قراردادش را با بارسا تا 2022 تمدید کرد، بازیکن تیم زیر 20 ساله های آمریکا بود که در جام جهانی 2019 لهستان توانست تا یک چهارم نهایی هم صعود کند. بند فسخ او اگر در تیم دوم بماند 50 میلیون یورو و در صورت رسیدن به تیم اول به 100 میلیون یورو افرایش خواهد یافت. او فصل جاری شش بازی برای تیم دوم بارسا انجام داد و سه گل هم به ثمر رساند.