اخبار توتوچی

رسمی؛ امباپه در فهرست پی اس جی مقابل آتالانتا

رسمی؛ امباپه در فهرست پی اس جی مقابل آتالانتا
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

کیلیان امباپه که مصدوم شده بود، توانست خود را به بازی برابر آتالانتا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برساند.

 در جریان مسابقه بین دو تیم پاری سن ژرمن و سنت اتین در فینال جام حذفی فرانسه بود که کیلیان امباپه دچار مصدومیت شد تا حضورش در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آتالانتا در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

ستاره فرانسوی که در کنار نیمار امید اول پی اس جی در لیگ قهرمانان محسوب می شود، دیدار نهایی جام حذفی فرانسه برابر لیون را از دست داد و در مورد وضعیت او گزارش های ضد و نقیضی منتشر شده بود.

برخی رسانه ها با خوشبینی از رسیدن امباپه به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و بازی برابر آتالانتا خبر می دادند و برخی دیگر حضور او در این بازی را غیرممکن می دانستند.

ساعتی پیش توماس توخل اسامی بازیکنانی که با پی اس جی راهی شهر لیسبون برای مصاف 22 مرداد برابر آتالانتا خواهند شد را اعلام کرد که در آن نام کیلیان امباپه هم دیده می شود. به این ترتیب مشخص شد که شرایط بدنی امباپه رو به بهبود است و پاریسی ها امیدوارند که او بتواند برابر آتالانتا به میدان برود. هنوز مشخص نیست که امباپه از ابتدا بازی خواهد کرد یا کار را از روی نیمکت شروع می کند.

نکته دیگر اینکه نامی از مارکو وراتی در این لیست دیده نمی شود و ستاره ایتالیایی که او هم مصدوم بود احتمالا ادامه لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.