اخبار توتوچی

لحظه عجیب جشن قهرمانی پرسپولیس

لحظه عجیب جشن قهرمانی پرسپولیس
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

عجیب ترین اتفاق جشن قهرمانی پرسپولیس جایی بود که مدیرعامل این باشگاه وسوسه شد که خود به جای سیدجلال حسینی جام را بالای سر ببرد.

  کسی از مکالمه بین مهدی رسول پناه و سیدجلال حسینی در لحظاتی که جام در اختیار کاپیتان سرخ ها بود، اطلاعی ندارد اما آنچه که در استادیوم به چشم می‌آمد، این بود که رسول پناه تمایل داشت تا خود جام را به صورت انفرادی یا به همراه سیدجلال بالای سر ببرد.

به نظر می‌رسد پس از گفتگوی ابتدایی او با شماره چهار پرسپولیس، سیدجلال به رسول پناه تعارف کرد که این کار را کند اما لحظاتی بعد خود تصمیم گرفت که جام را بالای سر ببرد و وظیفه کاپیتانی را به شخص دیگری واگذار نکند.

این که رسول پناه در متن چنین اتفاق عجیبی قرار گرفته، عجیب و حیرت آور است. حتی اگر او چنین درخواستی را از سیدجلال نداشته باشد، حضورش در آن لحظه کنار بازیکنان پرسپولیس و دنبال کردن جام قهرمانی، نشان می‌دهد که او تا چه حد به لمس جام برای نخستین بار و پیش از بازیکنان علاقه داشته است.

با این حال سیدجلال حسینی اجازه این کار را نداد. البته او پیش تر نشان داده که سخاوت خاصی در اهدای جام به افراد دیگری دارد و به این مسئله اهمیت خاصی نمی‌دهد. در لیگ هفدهم وقتی فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس به روی استیج آمد تا در جشن قهرمانی سهیم باشد، سیدجلال جام را به او سپرد تا هانی نوروزی کاپیتان سرخ ها بر روی استیج باشد. شاید اگر شخص دیگری به جای سیدجلال بود، چنین کاری را انجام نمی‌داد.

در سال های اخیر جشن های قهرمانی پرسپولیس همیشه حواشی خاصی داشته اند. فصل پیش در شهرستان جم ورود تماشاگران به ورزشگاه جنجال آفرین شد، در اهواز تاخیر چند ساعته در شروع بازی اتفاقات عجیبی را رقم زد، در لیگ هفدهم جمله مترجم برانکو به محسن مسلمان مهم ترین اتفاق جشن را رقم زد و در لیگ شانزدهم نیز ممانعت از ورود هانی نوروزی پرسپولیسی ها را متاثر کرد.

در دو قهرمانی نخست پرسپولیس، بی نظمی و ازدحام عجیب روی سکو توجه ها را به خود جلب کرده بود اما حالا مدیرعامل پرسپولیس به نفر اول حواشی جشن قهرمانی تبدیل شده و در شبکه های اجتماعی هم این حرکت او با واکنش کاربران همراه بوده است.

رسول پناه در پنج ماهی که مسند مدیریت پرسپولیس را برعهده داشته، دوران پرحاشیه ای را سپری کرده و حالا باید دید آینده کاری اش به چه شکلی پیش خواهد رفت.