اخبار توتوچی

جدیت و استرس فرهاد برای انجام ماموریت بزرگ(عکس)

جدیت و استرس فرهاد برای انجام ماموریت بزرگ(عکس)
تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی با جدیت و البته استرس تیمش را آماده دیدار با الهلال می‌کند.

تیم استقلال دوشنبه شب در چارچوب رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان قرار خواهد گرفت. مسابقه‌ای که برای آبی های پایتخت اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.


فرهاد مجیدی که با وجود مشکلات فراوان موفق شد تیمش را از گروه سخت بالا بیاورد، حالا علاقه‌مند است مسیر خود را در آسیا به درستی ادامه بدهد و به همین خاطر تمام توان خود را به کار گرفته است.


مجیدی که علاوه بر دستیاران ایرانی طی چند روز گذشته گابریل پین مربی نامدار ایتالیایی را نیز کنار خود می‌بیند  با جدیت زیاد در تمرینات استقلال حاضر می‌شود و تلاش می‌کند تا برنامه های فنی اش را به بازیکنان دیکته کند.

سرمربی استقلال به همراه اعضای کادرفنی اش در تمرینات آیتم های ویژه ای را در نظر می‌گیرند و سعی دارند از اردوی امارات آخرین بهره برداری های خود را نیز انجام بدهند و تیم با آمادگی کامل مقابل الهلال و ستاره های گرانقیمتش قرار بگیرد.


اگرچه مجیدی اراده و عزم بالایی برای موفقیت و صعود استقلال دارد، اما در تمرینات کاملا استرس و نگرانی بابت این مسابقه هم دیده می‌شود. استرسی که استقلالی ها امیدوارند در پایان مسابقه ختم به خیر شود و جشن صعود به یک چهارم نهایی را در دوبی برپا کنند.