اخبار توتوچی

هدف دورتموند برای فصل بعد؟ قهرمانی در بوندسلیگا

هدف دورتموند برای فصل بعد؟ قهرمانی در بوندسلیگا
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۳۹۹

متس هوملس، مدافع باتجربه دورتموند می‌گویند که هدف این تیم برای فصل آینده قهرمانی در رقابت‌های بوندسلیگا خواهد بود.

 دورتموند با وجود عملکرد ابتدایی پرنوسان اما فصل جاری رقابت‌های بوندسلیگا را بهتر از رقیب دیرینه اش یعنی بایرن مونیخ آغاز کرد و حتی در مقطعی به نظر می رسید که این تیم با توجه به وضعیت بد باواریایی‌ها، مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات خواهد بود.

 

با اینحال رفته‌رفته کسب چند نتیجه ضعیف توسط زنبورها، اوضاع را به روال سال‌های گذشته بازگرداند. از طرفی بایرن مونیخ نیز با اخراج نیکو کواچ و روی کار آمدن هانسی فلیک دوباره به روزهای خوب خود بازگشت؛ تا جایی که چندی پیش و در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های بوندسلیگا قهرمانی این تیم قطعی شد.

مدافع با تجربه دورتموند یعنی متس هوملس اما معتقد است که این تیم در نیم فصل اول امتیازات زیادی را از دست داده است. او در این باره گفت: " فکر می‌کنم که ما در نیم‌فصل اول رقابت‌ها امتیازات زیادی را به حریفان دادیم. در نیم‌فصل دوم اما عملکرد بهتری از خودمان ارائه دادیم اما با این حال بایرن مونیخ نسبت به ما بهتر بود و فکر می کنم که آنها کاملا شایسته کسب عنوان قهرمانی هستند. به طور قطع ما قصد داریم در رقابت‌های فصل آینده به قهرمانی دست پیدا کنیم و این هدف ما خواهد بود."