اخبار توتوچی

ستاره بارسلونا شاگرد آنچلوتی می شود؟

ستاره بارسلونا شاگرد آنچلوتی می شود؟
تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۹

بارسلونا حاضر است فیلیپ کوتینیو را برای فصل بعد به اورتون قرض بدهد تا این هافبک برزیلی دوباره در لیگ برتر به میدان برود.

 


به گزارش "وزش سه"،  نشریه دیلی مدعی شد بارسلونا فیلیپ کوتینیو را به اورتون پیشنهاد داده است. قرارداد قرض این بازیکن برزیلی وام در پایان فصل با بایرن مونیخ تمام می شود و بارسلونا که تمایلی به حفظ او ندارد، به دنبال یک تیم جدید برای کوتینیو است. به گزارش این نشریه بارسلونا فاش کرده که در صورت تمایل اورتون حاضر است کوتینیو را به صورت قرضی به این تیم واگذار کند.

 

01500125.jpg

 

البته پرداخت دستمزد کوتینیو به صورت کامل در توان باشگاه اورتون نیست و حتی ممکن است بارسلونا حاضر شود بخشی از این دیتمزد را بدهد تا کوتینیو فصل بعد در لیگ برتر و به عنوان شاگرد کارلو آنچلوتی بازی کند. در اوایل دوران حضور کیکه ستین روی نیمکت بارسلونا اخباری در مورد تمایل او به بازگشت فیلیپ کوتینیو به نوکمپ منتشر شده بود، اما حالا تکلیف خود ستین برای فصل بعد نیز مشخص نیست و بعید است هافبک برزیلی در آینده دوباره در نوکمپ بازی کند.

 

البته نام باشگاههای دیگری از لیگ برتر جمله چلسی، نیوکاسل، آرسنال و لستر نیز برای انتقال احتمالی کوتینیو مطرح شده است. کیا جورابچیان، مدیر برنامه این هافبک برزیلی دوست صاحب باشگاه اورتون، یعنی فرهاد مشیری است که این دوستی می تواند به سهولت نهایی شدن این قرارداد کمک کند.