اخبار توتوچی

تشکیل کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس

تشکیل کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته حقوقی این باشگاه تشکیل شد

کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس تشکیل شد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته حقوقی باشگاه متشکل از وکلای خبره دادگستری به ریاست ایمان حسین‌پور شرفشاد تشکیل شد. این کمیته با هدف دفاع از حقوق باشگاه در مراجع داخلی و بین‌المللی شکل گرفته است.

در این جلسه، جعفر سمیعی مدیرعامل و ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه ضمن تشکر از زحمات مجموعه حقوقی، از هماهنگی بین معاونت‌های حقوقی و اجرایی ابراز رضایت کردند.

کمیته حقوقی در پیشبرد اهداف و ارتقای جایگاه حقوقی باشگاه با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود تلاش می‌کند. برنامه حمایت حقوقی از بازیکنان و کادر تیم و باشگاه در قالب آموزش و مشاوره از برنامه‌‎های آتی این کمیته است. تشکیل کمیته حقوقی در باشگاه با وجود پرونده‌های تخصصی، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. همچنین این کمیته در اصلاح فرآیندهای حقوقی و قضایی باشگاه، نقش ویژه‌ای برعهده دارد.

از سوی دیگر، منشور حقوقی کمیته مورد اشاره با دستور مدیرعامل باشگاه، قانون‌مداری و رعایت اخلاق حرفه‌ای تعیین شده است. این کمیته در حوزه‌های علمی و پژوهشی با رویکرد قراردادها و دعاوی و با بهره‌مندی از اساتید برجسته، قرار است انتظارات باشگاه را برآورده کند.