اخبار توتوچی

شجاع بهترین بازیکن الریان – گوا

شجاع بهترین بازیکن الریان – گوا
تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

شجاع خلیل زاده بازیکن ایرانی الریان در پایان بازی با گوا، عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

در دور پنجم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، الریان در استادیوم فاتوردا به مصاف گوا رفت. در حالیکه انتظار می رفت تیم قطری بتواند به نخستین پیروزی خود در این رقابت ها دست یابد، اما این گوا بود که به گل اول بازی رسید و در دقایق پایانی علی فریدون بازیکن ایرانی الاصل الریان گل تساوی را برای این تیم به ثمر رساند.


شجاع خلیل زاده بازیکن ایرانی الریان که در این دیدار 90 دقیقه در ترکیب تیمش به میدان رفته بود، عنوان بهترین بازیکن میدان را از آن خود کرد.  شجاع در این بازی 124 بار توپ را لمس کرد و 89 درصد از پاس هایش به درستی به مقصد رسیدند. او همچنین یک پاس کلیدی به هم تیمی هایش داد که قدر پاس او را ندانستند.

بازیکن ایرانی الریان در بازی با گوا هند 5 عملکرد دفاعی موفق داشت. او یک فرصت صد در صد گلزنی هم برای هم تیمی هایش ساخت ولی این پاس خوب شجاع نیز به گل تبدیل نشد. او در 4 نبرد از 8 نبردش موفق عمل کرد و در نهایت با کسب نمره 7.9 عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد.

الریان با تساوی که در برابر گوا کسب کرد، همچنان در قعر جدول رده بندی باقی ماند. آنها با 2 تساوی که در برابر گوا کسب کرده اند، در رتبه انتهایی جدول گروه پنجم ایستاده اند و نخستین تیمی بودند که از دور رقابت ها کنار رفتند.