اخبار توتوچی

زیدان سیستم بازی برابر چلسی را لو داد؟

زیدان سیستم بازی برابر چلسی را لو داد؟
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

شاید بتوان از بازی شب گذشته رئال مادرید برابر بتیس حدس زد که زیدان برای سه شنبه شب چه برنامه هایی دارد.

رئال مادرید شب گذشته محکوم به کسب پیروزی برابر بتیس بود و زیدان هم به خوبی می دانست که اگر سه امتیاز را کسب نکند، شانس تیمش برای قهرمانی کاهش پیدا خواهد کرد ولی نتیجه پایانی تساوی بدون گل بود. رئال 90 دقیقه فرصت داشت تا گلزنی کند ولی به در بسته زد.

برابر بتیس، زین الدین زیدان از ناچو در سمت چپ زمین استفاده کرد. فرلاند مندی مصدوم بود و زیزو مارسلو را روی نیمکت گذاشت تا ناچو به سمت چپ برود. ناچو در تمام بازی های اخیر رئال به عنوان مدافع میانی بازی کرده بود. در دقایق پایانی بازی اما زیدان مارسلو را به میدان فرستاد و ناچو به قلب دفاع رفت تا سیستم رئال سه دفاعه شود. سیستمی که در یک ماه گذشته از سوی زیدان مورد استفاده قرار گرفته و به خوبی نیز جواب داده است.

برابر بتیس وینیسیوس کار را از روی نیمکت شروع کرد ولی نیمه دوم به جای رودریگو وارد میدان شد. با ورود او روند حرکتی رئال بهتر شد هرچند ستاره جوان برزیلی بازهم در تمام کنندگی بی دقت نشان داد و یکی دو موقعیت عالی را خراب کرد. زیدان نشان داد که روی وینی برای بازی با چلسی حساب باز کرده است.

او در نشست خبری پس از بازی گفت که تونی کروس و فرلاند مندی را احتمالا برابر چلسی در اختیار خواهد داشت.

 به این ترتیب باید انتظار داشت که زیرو همچون بازی دور قبل برابر لیورپول تیمش را با سه دفاع میانی به میدان بفرستد و مندی نیز به پست دفاع چپ برگردد. مودریچ، تونی کروس و کاسیمیرو سه هافبک خواهند بود و وینیسیوس هم پس از یک بازی نیمکت نشینی به خط حمله و کنار کریم بنزما باز می گردد.