اخبار توتوچی

واکنش‌ها به مرگ بزرگترین فوتبالیست تاریخ

واکنش‌ها به مرگ بزرگترین فوتبالیست تاریخ
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۹

01:00: کلودیو کانی جیا، هم تیمی سابق مارادونا در جام 90 گفت: "از شنیدن این خبر ویران شدم، او پاره تن من بود ... امیدوارم که شما درک کنید که در حال حاضر هیچ حرفی ندارم. فقط می خواهم به خانواده اش بگویم که من برای تحمل این درد همراه تان خواهم بود."

00:50: خورخه والدانو هم تیمی سابق مارادونا و قهرمان جهان در سال 1986 در هنگام تفسیر مسابقات لیگ قهرمانان اروپا روی آنتن زنده اشک ریخت.

00:33: کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا نیز در صفحه خود نوشت: ما مارادونا را نه، بخشی از فوتبال را از دست دادیم. مارادونا خود فوتبال است، شماره 10 بزرگ، ابدی و جهانی. از دیگو که از سر لطف من را کارلیتو صدا می کرد، برای جادوی فوتبال او و تمام حمایت هایش در جام جهانی 2010 و وقتی در امارات با یکدیگر دیدار کردیم ممنونم.

00:18: پپ گواردیولا در مورد درگذشت مارادونا گفت: در وهله اول بابید بگویم کنار سرخیو آگوئرو هستم و او پدربزرگ فرزندش را از دست داده است. سالها پیش در آرژانتین یک بنر وجود داشت که روی آن نوشته بود؛ مهم نیست که شما با زندگی خود چه کاری انجام داده اید، مهم این است که با زندگی ما چه کاری انجام کرده اید. در طول تاریخ چند بازیکن فوق العاده وجود دارد و مارادونا یکی از آنهاست. برای نسل ما، جام جهانی 1986 در مکزیک ... عملکرد او باعث ارتقای فوتبال شد. من به نمایندگی از باشگاه منچسترسیتی به همه خانواده او ابراز همدردی می کنم.

00:00: ریو فردیناند در صفحه خود نوشت: قهرمان شماره یک من. معدود افرادی اینگونه روی نسل های مختلف تاثیر می گذارند. بزرگ ترین، بهترین، هنرمند، مرد، یکی از دلایل اصلی که من در محله مان فوتبال بازی می کردم