اخبار توتوچی

واکنش‌ها به مرگ بهترین فوتبالیست تاریخ

واکنش‌ها به مرگ بهترین فوتبالیست تاریخ
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۹

02:00: یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از دیدار با تیم آتالانتا در گفتگو با bein sport گفت: دیه‌گو یک فرد احساسی بود و مارادونا یک انسان مشکل‌دار. دلم برای هر دو آن‌ها تنگ شده است.

 

01:55: واکنش توییتری باشگاه آرسنال به درگذشت مارادونا: یکی از بزرگ‌ترین بازیگران این بازی. یک الهام‌بخش در سراسر جهان و حالا یک فقدان بزرگ برای خانواده فوتبال.

01:48: توئیتر باشگاه بایرن مونیخ؛ تصویری از فینال جام جهامی 86 با حضور مارادونا و کارل هاینس رومینیگه، کاپیتان سابق آلمان و نایب رئیس فعلی بایرن با این عبارت منتشر کرده؛ هرگز تو را فراموش نخواهیم کرد. آرژانتین با درخشش مارادونا برای دومین بار قهرمان جهان شد.

01:45: رادامل فالکائو، ستاره فوتبال کلمبیا به شدت از مرگ مارادونا متاثر شده و با انتشار دو پست این ناراحتی را ابراز کرده، او در یکی از پست های خود خاطره ای از دیدار با مارادونا نقل کرده و مدعی شد مارادونا جوری با او برخورد کرده که انگار سالهاست فالکائو را می شناسد.

01:42: اریک کانتونا اسطوره فرانسوی فوتبال با انتشار این پست در صفحه اینستاگرامی‌اش نوشت: دلم برایت تنگ خواهد شد دیه‌گو، اما برای من تو نمرده‌ای. من کلمات مناسبی برای بیان احساساتم ندارم.